Globālā meklēšana nav atļauta.
Atvērt galveno saturu

7 Priekšmeti

Sagatavošanās kursi

Sagatavošanās kurss CE angļu valodā

RTU5.jpg
"Sagatavošanās kurss CE angļu valodā"

Sagatavošanās kurss centralizētajam eksāmenam angļu valodā. Kurss sastāv no četrām daļām. Pirmā no tām ir veltīta lasīšanas prasmēm, otrā - gramatikai vispārējā valodas lietošanā. Trešā daļa koncentrējas uz runāšanas prasmēm, bet ceturtajā tiek apskatīti rakstiskās daļas uzdevumi.

Sagatavošanās kursi

Sagatavošanās kurss CE fizikā

RTU2.jpg
"Sagatavošanās kurss CE fizikā"

Matemātika un Fizika ir vieno no svarīgākajiem mācību priekšmetiem Rīgas Tehniskajā universitātē. Izmanto šos materiālus, lai pārbaudītu savu gatavību centralizētajiem eksāmeniem un papildinātu zināšanas!

Sagatavošanās kursi

Sagatavošanās kurss CE latviešu valodā

RTU4.jpg
"Sagatavošanās kurss CE latviešu valodā"

Sagatavošanās kurss centralizētajam eksāmenam latviešu valodā. Kurss sadalīts četrās daļās. Pirmajā un otrajā tiek apskatītas latviešu valodas ortogrāfija un morfoloģija. Trešajā daļā uzmanība tiek veltīta valodas sintaksei, bet noslēgumā tiek pievērsta uzmanību stilistikai. 

Sagatavošanās kursi

Sagatavošanās kurss CE matemātikā

Iepazīsti elektrību "Sagatavošanās kurss CE matemātikā"

Matemātika un Fizika ir vieno no svarīgākajiem mācību priekšmetiem Rīgas Tehniskajā universitātē. Izmanto šos materiālus, lai pārbaudītu savu gatavību centralizētajiem eksāmeniem un papildinātu zināšanas!

Sagatavošanās kursi

Sagatavošanas kurss CE ķīmijā

Gerbonis.gif

"Sagatavošanās kurss CE ķīmijā"

Sagatavošanās kurss centralizētajam eksāmenam ķīmijā. Kurss sadalīts divās daļās. Pirmajā daļā tiek apskatīti teorētiskie materiāli, bet otrajā daļā tiek apskatīti prakstiskie uzdevumi un tests, lai sagatavotos centralziētajam eksāmenam.

Sagatavošanās kursi

Cilvēka radītās vides problēmas un to risinājumi

Kurss "Cilvēka radītās vides problēmas un to risinājumi" paredzēts vidusskolas klašu skolēniem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas par apkārtējās vides problēmām.

Kursa mērķis ir uzlabot skolēnu informētību par šo aktuālo tēmu, piedāvājot materiālus gan latviešu, gan angļu valodā, tādējādi uzlabojot arī skolēnu valodu zināšanas.

Kursa būtiska sastāvdaļa ir interaktīvie uzdevumi, kas nodrošina materiāla mūsdienīgāku apgūšanu, kā arī attīsta skolēnu tehnoloģiju prasmes. Kursa pēdējā nodaļā "Pastāvīgā projekta izstrāde" skolēniem ir dota iespēja patstāvīgi izmēģināt dažādu digitālo rīku lietošanu, veidojot projektus, kas apkopo iegūtās zināšanas. Jaunās tehnoloģijas, ko skolēns apgūs, veidojot patstāvīgo projektu, noderēs arī turpmākajā darbā citos mācību priekšmetos.

Sagatavošanās kursi

Nāc un studē RTU

nacunstude.jpg
"Nāc un studē RTU"

Latvijā ir daudz zinātkāru un uzņēmīgu jauniešu, kurus urda vēlme saprast, kā darbojas viss pierastais, bez kā grūti iedomāties mūsu ikdienu - auto, elektrība, televīzija, dators, lifts, tramvajs, lidmašīna. Lai atklātu nākotnes spožākos tehniskos prātus, jau piekto gadu RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments rīko zinātniskās pētniecības darbu konkursu «Nāc un studē RTU!», mudinot vidusskolēnus ielūkoties noslēpumainajās zinātnes pasaules aizkulisēs un iejusties zinātnieka un pētnieka lomā, veicot pētījumus par aktuālām tēmām inženierzinātnēs.